O nas

Stone Paradise jest bezpośrednim importerem granitu z Indii, Brazylii oraz Europy w tym w szczególności z krajów Skandynawii. Selekcje importowanych materiałów przeprowadzamy osobiście aby zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość. W swojej ofercie posiadamy:

onas-1

Płyty granitowe

2cm, 3cm, 5cm, 6cm (na życzenie klienta możemy również pociąć materiał na dowolną grubość). To co nas wyróżnia wobec konkurencji to szeroki wybór czarnych granitów takich jak Absolut Black, Supreme Blacka, Bengal Black (G20), Warangal, Zielony Szwed a także szeroki wybór pozostałych kolorów, których w swojej ofercie mamy ponad 40.
onas-2

Bloki granitowe

Nagrobki granitowe

Wobec galopujących cen energii i rosnących kosztów produkcji włączyliśmy z końcem 2022 roku do naszej oferty gotowe pomniki oraz tablice nagrobkowe, które sprowadzamy z Indii. Możemy wyprodukować pomnik według Twojego projektu lub możesz wybrać gotowy wzór z naszej oferty.

Konglomerat

Indyjskie płyty z konglomeratu kwarcowego stanowiące tańszą alternatywę do ich europejskich odpowiedników.

Zapraszamy do kontaktu

dostawa

Ty zamawiasz a my dostarczamy materiał pod wskazany adres na terenie całego kraju.

Gwarancja jakości

Zaczynamy od selekcji najlepszych gatunkowo bloków a kończymy na sporządzeniu dokładnego raportu po procesie cięcia i polerowania płyt.

Ceny na każdą kieszeń

Shopping Cart